V čem tkví kouzlo našich kousků?Náš tuňák

V čem je náš tuňák lepší?


Objednejte si tento výrobek, který obsahuje pouze čisté maso včetně masové drti - neobsahuje odřezy kostí, kůže, vnitřností. Vyroben tzv. „Z prvního ražení“ a zjistíte, že má ...

 • výbornou cenu:
  Za kvalitu se platí, ale u nás únosně, přesvědčíte se sami..
 • jedinečnou chuť:
  Čistá, jemná chuť tuňáka, nezkažená zápachem rybiny.
 • dlouhou trvanlivost:
  Až 3roky v 28°C, ale jak ochutnáte, sníte jej na posezení.
 • vysoký obsah bílkovin:
  Vhodný jak pro redukční diety, tak pro sportovce v objemovce.

Naše tuňákové kousky obsahují mnoho bílkovin, omega3 mastné kyseliny a naopak žádné sacharidy. Jsou zdrojem FOSFORU, ŽELEZA, DRASLÍKU, JODU, ZINKU, či vitamínů A, E, B. Olej, ve kterém je ryba naložena, je většinou slunečnicový, díky kterému se živiny dobře vstřebávají do těla. Nepoužíváme levnější směs rostlinných olejů. Kvalita rybího masa a oleje může být u každého výrobku diametrálně odlišná, tak jako i velikost podílu obou složek.

Vliv na zdraví

KVALITNÍ tuňákovou konzervu můžete zařadit na zdravý jídelníček. Těhotné a kojící ženy, i malé děti, by jej měly konzumovat maximálně 1x týdně, jelikož je známo, že mořské ryby, a zejména ty dravé, mají zvýšený obsah rtuti. Obecně lze říci, že můžeme doporučit spíše dražší výběr konzerv, protože bývají kvalitnější. Laciné druhy zapáchají rybinou, jsou v nich obsaženy kosti, kůže a vnitřnosti (25% : 75% / maso : drť masa, kosti, kůže, vnitřnosti).

V čem je náš tuňák lepší?

Lepší??? Je nejlepší, ostatně vyzkoušejte, pak pochopíte...:-) nebo Jak říkal můj děda, "lepší 1x ochutnat, než 10x slyšet chválu.".